ونگر: فکر می کنم روزی ویرا را به عنوان سرمربی آرسنال، ببینم؛ او برای سرمربیگری در تیم ملی، جوان است

سرمربی سابق توپچی ها معتقد است، پاتریک ویرا می تواند سرمربی آینده این تیم باشد.

طرفداری – آرسن ونگر، سرمربی سابق توپچی ها، از پاتریک ویرا، به عنوان یکی از سرمربیان آینده این تیم نام برد. ویرا، از تابستان گذشته به عنوان رمربی نیس، در این تیم حضور دارد. او دوران سرمربیگری اش را در ام ال اس و در تیم نیویورک سیتی، آغاز کرده بود. عملکرد هافبک سابق توپچی ها در نیس، توجه هواداران آرسنال را جلب کرده است و آن ها از بازگشت ویرا به آرسنال، این بار به عنوان سرمربی این تیم، استقبال خواهند کرد.

به گزارش Football.London، آرسن ونگر، سرمربی سابق توپچی ها، با مطرح کردن ایده بازگشت ویرا به آرسنال به عنوان سرمربی این تیم، هواداران این تیم را به هیجان آورد. هافبک سابق توپچی ها اما، هیچ گاه ایده بازگشت به این تیم را رد نکرده است. ویرا، چندی پیش در گفت و گویی عنوان کرد:

من فکر می کنم، روزی نباشد که شما، رویایی هدایت باشگاهی را که قبلا در آن جا بازی کردید، نداشته باشید. من در اینتر با الیور داکور، اوقات خوبی را سپری کردم و اینتر را بسیار دوست دارم. آرسنال هم باشگاهی است که شاید، بهترین بازی هایم را در آن جا انجام دادم. چرا که نه؟ شاید یک روزی به عنوان سرمربی به این تیم بازگشتم.

رزومه ویرا، با تمجیدی درخشان از جانب کسی که او و بازی فوتبال را به خوبی می شناسد، رو به رو شده است. آرسن ونگر، کسی است که با بهترین بازیکنان جهان کار کرده و مدت ها نیز سرمربی آرسنال بوده است، باور دارد که حضور در آرسنال، مناسب ویرا است. او در گفت و گویی عنوان کرد:

من او را، بیشتر از این که به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه ببینم، به عنوان سرمربی آرسنال تصور می کنم، چرا که او برای پذیرفتن سرمربیگری تیم ملی، جوان است. تصور من این است که بیشتر دوران سرمربیگری او، صرف حضور در تیم های باشگاهی شود.

بازگشت ویرا به آرسنال، به عنوان سرمربی توپچی ها، اتفاق جذابی خواهد بود درست همان مقدار که بازگشت استیون جرارد به لیورپول و فرانک لمپارد به چلسی، می تواند جذاب باشد. شاید روزی هر سه نفر را، در قامت سرمربی این تیم ها ببینم.

منبع : طرفداری

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.