مارکا: رئال مادرید برای اجابت درخواست زیدان، به طور جدی برای خرید پوگبا تلاش می‌کند

زیدان روی خرید پوگبا اصرار دارد. باید دید رئال می‌تواند زیزو را به دومین خواسته بزرگ تابستانی‌اش پس از هازارد برساند یا خیر.

طرفداری – رئال مادرید تصمیمش را گرفته و به طور رسمی و جدی برای جذب پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد تلاش خواهد کرد.

به گزارش مارکا، پس از جذب هازارد، یوویچ و تقریبا فرلاند مندی، حالا تمرکز رئال مادرید روی جذب یک هافبک است و گزینه اول باشگاه نیز کسی نیست جز پل پوگبا. خواسته شخص زیدان. ظاهرا زیدان توانسته با اصرارش، مدیران باشگاه را به تلاش برای خرید پوگبا متقاعد کند. بنابراین رئال به زودی رسما و به طور جدی وارد کار خواهد شد. کهکشانی‌ها البته می‌دانند که برای اجابت خواسته سرمربی فرانسوی کار ساده‌ای پیش رو نخواهند داشت چون منچستریونایتد با رقمی کمتر از 150 میلیون یورو پوگبا را نخواهد فروخت. رقمی که رئال تلاش خواهد کرد آن را کاهش بدهد.

زیدان رسما به طور واضح به باشگاه اعلام کرده که نه اریکسن را می‌خواهد و نه دونی فن ده بیک را. او تنها پوگبا را می‌خواهد و انتظار دارد رئال مادرید به طور جدی برای خریدش تلاش کند. در این بین زیدان معتقد است رابطه خوب بین او و پوگبا و البته تمایل این ستاره فرانسوی به ترک منچستریونایتد کلید حل ماجرا خواهد بود. پوگبا حاضر است از دستمزدی که می‌گیرد هم بکاهد تا سفیدپوش شود. او حتی مشکلی برای تحت فشار گذاشتن یونایتد هم ندارد چون معتقد است دورانش در این تیم به سر آمده است. پوگبا ابهامات در پروژه شیاطین سرخ و حتی نامعلوم بودن سرنوشت مالکیت این باشگاه را دلایلی برای توجیه جدایی‌اش می‌داند.

زیدان، پوگبا را می‌خواهد. حالا توپ در زمین مینو رایولا است تا بتواند رئال مادرید را به خواسته‌اش برساند. کم و کیف ماجرا را زمانی که پیشنهادی ارائه شود، بهتر می‌توان دانست اما در حال حاضر می‌توان اطمینان داد که رئال می‌خواهد برای جذب پوگبا تلاشش را انجام بدهد. نتیجه معلوم نیست.

منبع : طرفداری

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.